Ubytování - Jizerské hory - penziony

 

Penzion v Kryštofově údolí v Jizerských horách

 
Ubytování - Jizerské hory - Penzion v Kryštofově údolí - pohled zvenkuUbytování - Jizerské hory - Penzion v Kryštofově údolí - pokoj
Ubytování - Jizerské hory - Penzion v Kryštofově údolí - pokojUbytování - Jizerské hory - Penzion v Kryštofově údolí - pokojUbytování - Jizerské hory - Penzion v Kryštofově údolí - pokojUbytování - Jizerské hory - Penzion v Kryštofově údolí - posezení s TVUbytování - Jizerské hory - Penzion v Kryštofově údolí - restauraceUbytování - Jizerské hory - Penzion v Kryštofově údolí - koupelnaUbytování - Jizerské hory - Penzion v Kryštofově údolí - pohled zvenku
 

CENA UBYTOVÁNÍ

Penzion v Kryštofově údolí v Jizerských horách - kód lb09

 

 

dospělý při týdenním pobytu

300 Kč/noc

dospělý při kratším pobytu než 5 nocí

350 Kč/noc

dítě do 12 let                   

250 Kč/noc

dítě do 12 let při kratším pobytu než 5 nocí

300 Kč/noc

dítě do 3 let bez nároku na služby

zdarma

Velikonoce, státní svátky (pobyt na 3 noci)

450 Kč/noc

Velikonoce, státní svátky (pobyt na 4 noci)

350 Kč/noc

 

 

 

Silvestr 2016 – platba min. za 6 nocí:

Silvestr – dospělý (pobyt na 6 nocí)

450 Kč/noc

Silvestr – dítě do 12 let

350 Kč/noc

Silvestrovské menu – nutno uhradit předem

500 Kč dospělý, děti do 12 let 50%

Polopenze – platba na místě

150 Kč/osoba

 

Strava se hradí na místě, polopenze cca 150 Kč.
Na místě se hradí rekreační poplatek (15 Kč/osoba/den).

 

Školy v přírodě:

školy v přírodě – 1.stupeň

335 Kč/lůžko/noc

školy v přírodě – 2.stupeň

355 Kč/lůžko/noc

Školky v přírodě

285 Kč/lůžko/noc

 

Školy v přírodě jsou včetně plné penze (3x denně strava, svačiny, pitný režim). Ceny jsou platné při pobytu min. 5 nocí, kratší pobyty cena dohodou.

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Tipy na romantickou dovolenou

 

Romantická dovolená u moře

 

Asi bude většina čtenářů souhlasit, že nejromantičtější je pobřeží v Chorvatsku. A nejvíc romantiky zažijete na jadranských ostrovech, kde najdete klidná místa a širokou nabídku ubytování v soukromí,"robinzonády", apartmánů přímo u moře, ubytovat se lze dokonce i na majácích. Jiné je pobřeží v Itálii. Pobřeží zde není tak členité a zapomenutých zákoutí je asi o něco méně. Ale i zde najdete zajímavé apartmány - a to nejen na pobřeží.

 

 

 

Dovolená na horách

Prozatím přinášíme tipy na dovolenou na horách od sousedů - z Rakousko a Slovenska. Zajímavé ubytování najdete i v Itálii.

 

 

Wellness a romantika

I to má své kouzlo! Zejména, když slunko přestane hřát už i nám blízkých moří. v listopadových plýskanicích se jet vyhřát do horké vody a nechat si rozmazlovat těšlo i duši - najděte si romantický pobyt nebo přímo wellness pobyt podle svého gusta. Podívejte se na nabídku wellness hotelů.

 

 

Tajný tip - wellness uprostřed lesů

A nakonec tajný tip na dokonalou romantiku s wellness relaxací - WELLNESS HOTEL SVATÝ TOMÁŠ - bývalý schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě v malé osadě Svatý tomáš uprostřed lesů na pravém břehu Lipenského jezera a přitom nabízí komfortní ubytování, vířivku, bazén a další welllness služby a za přijatélné ceny!

 

 


 

 

 

 
 

Všechna práva vyhrazena © Česká Pohoda - www.ceskapohoda.cz